Mart 1, 2024

Mini manuel toz dolum makinası

Masaüstü rahatlıkla kullanabilieceğniz toz dolum makinası. Gramaj ayarlı bir cihazdır ve masa üstünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Toz dolumları yapışkan olmadığı sürece dolumlarını yapabilieceğiniz bir cihat yaptık. Bu cihazı ülkemiz mühendisleri ve tasarımcıları, kaynakcısı ve demircisi ile birlikte çalışarak yurtdışına bağımlılığı azaltarak ülkemizde yapmayı başardık. Ürünü gururla bitirmenin haklı sevincini yaşamaktayız. Test denemelerinden çok güzel sonuçlar almaktayız. Yıllarca rahatlıkla kullanabileceğiniz. Paslanmaz ve sacı kalın bir cihaz ürettik. Tanecikli tozların dolumu için kullanılabilecek bir ürün.  Kuruyemiş , tohumlar, şeker, tuz, karabiber gibi ürünlerde rahatlıkla kullanılabilir. Toz Dolum yapmadan önce bizleri arayabilirsiniz. Masa üstü toz dolum makinası arıyorsanız firmamızın ürettiği toz dolum makinasını tercih edebilirsiniz. Aryıca yakın bir zamanda granül dolumu yapılacak bir üründe çıkaracağız. bu ürün hakkındada yakın zamanda sizleri bilgilendireceğim.

Makinemizin önünde resimdeki gibi bir control ekranı bulunmaktadır. Bu ekran üzerinden makinenin dolum ayarlarını yapabilmektesiniz. Dolum hızını ayarlayabilir. gramaj ayarını yapabilir veya hassasiyet oranlarını belirleyebilirsiniz.

 

 

 

Makinemizin yan tarafında cihazımızı ileride yapacağımız paketleme makinesi için bağlantı yapabilieceğiniz bir bağlantı yeri bulunmaktadır.

Ayrıca üst kapak ile ama gövdeyi sağlamlaştıran birde mandal bulunmaktadır. Mandalı kaldırarak üst kapaüı kaldırabilirsiniz.

 

 

Arka kapağımızda ise cihazımızın içerisine mudehale durumunda açabileceğimiz bir vidalama yerleri bulunmaktadır. Gövdemiz tamiile paslanmaz çelikten ümal edilmiştir. Kaynakları aynı şekilde argon kaynak yapılmış dayanıklı ve sağlamdır.